CHARITATÍVNY ŠPORTOVÝ DEŇ 17.9.2023

6. ročník Charitatívneho športového dňa sa u nás uskutoční 17.9.2023

Tento deň je u nás už každoročnou tradíciou. Zameriava sa na pomoc ľuďom, ktorí to potrebujú či na skvalitnenie zdravotných zariadení v našom okolí. Budeme sa venovať najmä športovcom, športovým klubom, deťom či klientom, ktorí sú našou súčasťou.

Počas Charitatívneho dňa sa snažíme priniesť športové aktivity našich profilových trénerov, skupinové cvičenia pre verejnosť, športové poradenstvo, či predstavenie športových a kultúrnych aktivít nášho okolia. Každoročne ponúkame na športovom dni servis bicyklov zadarmo, ochutnávky proteínov a kolagénov, či občerstvenie pre športovcov / ovocie, nápoje, čerstvé pečivo /. Taktiež sú prezentované stánky od našich sponzorov, ako napríklad predaj včelárskych výrobkov, výživové oleje, čerstvé šťavy, kaše a pod.

Šiesteho ročníka Charitatívneho dňa sa zúčastní aj organizácia prievidzských Sparťanov, ktorá pomáha ľudom nájsť si cestu k športu a pomáha našej spoločnosti vo vytváraní dobročinných akcií. Aj tento rok prispejú k úžasnému programu Spartan Race tréningov a behu.

Tým, že sme v marci 2023 otvorili RM Hotel**** Wellness & Congress spolu s reštauráciou, plánujeme na tomto špeciálnom dni spoločnú GRIL PARTY. Pripravené bude aj vybrané menu na objednávku. Osviežiť sa môžete miešanými drinkami, poprípade kávičkou so zákuskom.

Na základe pripravovaného športového a kultúrneho programu by sme boli radi, keby sa 6. ročník Charitatívneho dňa stal jednou z najväčších dobročinných akcií Hornej Nitry. Radi by sme na túto akciu pozvali všetkých nadšencov športu a kultúry, aby svojou prítomnosťou podporili Našu akciu. Celý nazbieraný výťažok sa na záver daruje vybranej organizácií.

Tešíme sa na Vás! 🙂

charitativny sportovy den

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *